Core module-pulse counter

Zdravím potřeboval bych poradit s instalací Firmwaru do core modulu, bohuže se mi nedaří ho tam nahrát když zadám “bcf flash --dfu bigclownlabs/bcf-wireless-pulse-counter:latest” hlásí mi to že Firmware not found, ale když zadám adresu napřímo myslím tím "bcf flash --dfu GitHub - hardwario/twr-radio-pulse-counter " tak se to FLASHne ale hned se to odpojí od pc a když přidám sensor module a mini batery modul zapnu node red tak vidím že je “disconneted”

Dobrý den,
pulse counter projekt jsem taky v bcf nenašel, je možné že tam není release. Když jsem zkusil zadat rovnou tu adresu jako vy, stáhnulo to HTML stránku a to co se do Core naflashovalo není program, ale HTML kod.

Když jsem dal vyhledat pulse, tak to zná jen sigfox:

C:\Users\Martin>bcf search pulse

“C:\Program Files (x86)\BigClown Toolchain\bcf\bcf.exe” search pulse
bigclownlabs/bcf-kit-sigfox-pulse-counter:bcf-kit-sigfox-pulse-counter-v1.1.0.bin:v1.1.0

Je to tak, v release projektu nic není https://github.com/bigclownlabs/bcf-wireless-pulse-counter/releases

Budete muset projekt naklonovat přes git clone a pak udělat make pro zkompilování firmware. Poté již můžete použít bcf flash --dfu <název binárky>

S pozdravem
Martin