School project - vehicle proximity detector // Detektor přiblížení vozidla

CZ:
Dobrý den, jako celoroční projekt jsem dostal detektor přiblížení vozidla. Nikdy jsem nic podobného nedělal a proto se obracím právě sem. Jako doporučená hw jsem dostal odkaz na starej(ještě cz) bigclown, ale stránka už neexistuje. Ptal jsem se učitele a on říkal, že by jste to měli mít zde i v dokumentaci česky, ale nemůžu to nikde najít. Byl bych rád za každou pomoc. Děkuji (dole ještě přidám zadání.)
ENG:
Hey guys, for my school project i get vehicle proximity detector. i have never done anything like this before so i need your help. In recommended HW I get link to old bigclown web(in czech), but link doesn’t work. I asked my teacher and he said to me, that you should have it here in czech language even in documentation but i can’t find it here so i want your help PLEASE. Thanks for reply. (down here is assingment)

Zadání:
indikování vzdálenosti pohybujícího se objektu od ultrazvukového senzoru pomocí chytrého LED pásku. Například pro použitít jako jednoduchého pomocníka při parkování auta v garáži.

Doporučené linky, co jsem dostal, ale nefunguji:
https://github.com/bigclownlabs/bc-windows-ide/releases
https://obchod.bigclown.cz/collections/moduly
https://doc.bigclown.cz/car proximity-sensor.html

Thank you <3

I think my problem is solved. I found here on forum link to old documentation and there is car proximity detector. Leave this post unlocked. If I had a problem, i’ll write here. Thanks

Old documentation:

C:\pathToFile\BigClown old documentation.zip\localhost:34173\cs\doc\old\car-proximity-sensor